ücretsiz kitap bastırmak

Bazı insanlar duygularını resim gibi sanatsal yöntemlerle ifade ederken, bazıları da yazarak ifade eder. Yazım alanı, hayallerin kelimelerle dünyaya kazandırıldığı bir yöntemdir. Ancak herkes yazım alanında yetenekli olmayabilir. Ancak edebiyat dünyasında eseriyle yer almak ve kitap çıkarmak herkesin hakkıdır. Yazım yeteneği olmayan ya da bir eser elde edebilmek için vakti kısıtlı olan insanlar gölge yazarların yazım yeteneklerine eserlerini emanet ederler.

Gölge yazarlık, kitap bastırmak isteyen herkes için ideal bir oluşumdur. Gölge yazarlık, yalnızca yazım alanıyla değil, eserin basım ilişkileriyle de ilgili bir süreçtir. Ücretsiz kitap bastırmak isteyen kişiler için faydalı bir nitelik oluşturan gölge yazar; kitabın ön okuma, redaksiyon gibi düzenleme işlemlerini de gerçekleştirerek yayınevlerine sunulma görevini üstlenir. Gölge yazarlık bünyesinde gerçekleştirilmeyen yayınevine eser sunma süreçlerinde, belirli bir süreden sonra eserin okunması gerçekleşir ve bu süreç zaman kaybına neden olabilir. Ancak gölge yazarlık bünyesinde, gölge yazar yayınevi ile profesyonel ilişkilerini kullanarak eserinizin kısa vakitte değerlendirilmesini sağlar.

Günümüzde yayınevleri kitabın basımı için yüksek maliyetli fiyatlar sunarlar. Bunun akabinde de kitabın satış yüzdesinden pay alınamayacağını belirtirler. Ancak gölge yazarlık bünyesinde fikir sahibi yayınevine ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmaz. Aynı zamanda ücret ödemeyeceği gibi, kitabın satış yüzdesinden de belirgin bir pay alabilir.

Gölge yazarlık bünyesinde yazılan kitaplar için imzalanan sözleşmenin akabinde, gölge yazar kitaptan bir hak beyan etmez. Kitap raflarda yerini alırken, gölge yazar tarafından yazılmış olduğu hiçbir koşulda açık edilmez.

Gölge yazarlık hizmetinin fikir sahibi için birçok faydası mevcuttur. Örneğin; fikir sahibi kitabını edebiyat alanında büyük kitlelere duyurarak bilinirlik sağlayabilir ya da hayatının belirgin bir evresinde, hiçbir şekilde vakit kaybetmeden eser sahibi olabilir.

İlginizi Çekebilir:  Gölge Yazar Kullanmanın Avantajları